Ako funguje Avander?

Rezervačný portál Avander.sk ponúka široké portfólio rekreačných objektov v 28 krajinách Európy. V našej ponuke nájdete na jednom mieste v prehľadnej a zjednotenej forme rekreačné objekty od rady renomovaných európskych agentúr. Portál Avander vám tak ušetrí nielen čas bez nutnosti prehľadávať weby jednotlivých agentúr, Avander.euale zároveň vám umožní jednoducho porovnať ponuku rôznych agentúr vďaka zjednotenej a štruktúrovanej podobe informácií jednotlivých rekreačných objektov.

Na portáli Avander si tak môžete rýchlo vybrať z prehľadnej ponuky a vďaka prepojeniu so systémom partnerských agentúr môžete ľubovoľný rekreačný objekt okamžite a pohodlne rezervovať ONLINE.

Portál Avander spolupracuje výhradne so zavedenými európskymi agentúrami, ktoré majú dlhoročnú tradíciu v oblasti prenájmov rekreačných objektov. Našu ponuku navyše budeme neustále rozširovať. Našim cieľom je ponúknuť vám čo najväčší výber rekreačných objektov od tých najlepších agentúr a touroperátorov na európskom trhu.

Čím si u nás môžete byť istí:

1. Garancia kvalitných a overených partnerov – spolupracujeme výhradne so zavedenými a dôkladne preverenými agentúrami, ktoré operujú na trhu prenájmu rekreačných objektov viac ako desať rokov, niektoré aj niekoľko desiatok rokov. Naši partneri majú priame zmluvy s majiteľmi, takže rezervujete bez zbytočných sprostredkovateľov.

2. Garancia priame platby – rezerváciu budete platiť priamo na účet agentúry, ktorá zabezpečuje prenájom daného rekreačného objektu, takže nemusíte premýšľať, či peniaze dorazia v poriadku tam kam majú!

3. Garancia rovnaké ceny – u nás vždy rezervujete za rovnakú cenu ako u agentúry a to vrátane prípadných zliav, ak sú u daného objektu pre daný termín k dispozícii.

4. Garancia asistencie – sme tu pre vás aj po vykonaní rezervácie, ak potrebujete poradiť napr. s platbou alebo zmeniť rezerváciu, obráťte sa na nás.

Časté otázky zákazníkov:

Ako si mám rezervovať vybraný rekreačný objekt?
Rekreačné objekty na portáli Avander je možné rezervovať online. U každého rekreačného objektu nájdete na konci stránky rezervačný formulár. Vyberte si dátum príchodu a vyberte dĺžku pobytu a ak je rekreačný objekt dostupný, stačí vyplniť a odoslať rezervačný formulár.
Ako zistím či je rekreačný objekt dostupný?
Pri každom rekreačnom objekte je uvedený kalendár obsadenosti, ktorý pravidelne aktualizujeme. Aktuálnu dostupnosť rekreačného objektu pre Vami požadovaný termín overíte tak, že zadáte do rezervačného formulára dátum príchodu a dĺžku pobytu. Pokiaľ je objekt v uvedenom termíne dostupný, zobrazí sa cena a Vy môžete pokračovať v ONLINE rezervácii.
Upozornenie: V mnohých destináciách je v hlavnej sezóne možné rezervovať iba termíny od soboty do soboty.
Môže sa stať, že dostupnosť u niektorých termínov musí byť overená s majiteľom. V takýchto prípadoch bude rezervácia označená termínom "Rezervácia na dotaz" a finálne potvrdenie rezervácie bude zaslané po overení s majiteľom v priebehu 2-3 pracovných dní.
Ako zistím, že je ONLINE rezervácia úspešne vykonaná?
Po úspešnej ONLINE rezervácii sa Vám zobrazí oznámenie v rezervačnom formulári. Zároveň od nás dostanete email s predbežným potvrdením rezervácie. Finálne potvrdenie rezervácie s ďalšími inštrukciami dostanete krátko na to emailom od agentúry.
Akým spôsobom zaplatím ONLINE rezerváciu?
Po vykonaní rezervácie sa platí záloha spravidla 25-30% a doplatok ceny 4 až 7 týždňov pred začiatkom cesty. Konkrétne platobné podmienky sú uvedené pri každom rekreačnom objekte v časti cenníka. Platbu je možné uhradiť debetnou/kreditnou kartou alebo prevodom na účet. V prípade krátkeho času do odchodu je možné platiť iba kartou. Detailné informácie dostanete emailom od agentúry.
Kedy dostanem ubytovacie doklady (adresu objektu, kontakty) ku svojej ONLINE rezervácii?
Presnú adresu rekreačného objektu, popis cesty a kontakty na prenajímateľa alebo zástupcu agentúry dostanete spolu s ubytovacími dokladmi emailom od agentúry po zaplatení celej ceny, najneskôr 2-4 týždne pred príchodom.

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám na: info@avander.eu alebo nám zavolajte na zákaznícku infolinku 02/212 010 25 kde sme pre Vás k dispozícii od pondelka do piatku 9:00-17:00.

Tím AVANDER Vám praje peknú a pohodovú dovolenku!


Napíšte nám

Máte otázku, potrebujete poradiť s rezerváciou? Napíšte nám. ×

Informácie o ochrane osobných údajov